Звідки беруться сексуальні травми та як їм запобігти

  • 15.03.2024 21:00
  • 3 хвилини читання
Звідки беруться сексуальні травми та як їм запобігти

Пошкодження внаслідок відсутності змащення.

Подразнення та навіть пошкодження можуть виникнути, якщо в піхві відсутнє змащення. Якщо біль не зменшується протягом дня або двох, або відчувається кровотеча, краще звернутися до лікаря. Щоб уникнути цього у майбутньому, варто витратити час на попередні ігри та мати при собі змазку. У чоловіків може виникнути розрив вуздечки, особливо якщо вона коротка сама по собі. Цьому сприяють дуже різкі рухи.

Також про те, як належним чином займатися анальним сексом.

Травми часто виникають внаслідок анального сексу. У цій області відсутнє мастило, тому важливо використовувати змазку. Подряпина в анальній області набагато небезпечніша, ніж вагінальна, оскільки кількість потенційних бактерій там вища.

Інші викидні травми

Усі правила техніки безпеки потрібно дотримуватись і у використанні секс-іграшок. Якщо на них є сколи або гострі частини, вони можуть пошкодити не лише слизову оболонку піхви чи товстої кишки, а й шкіру поруч. Завжди перевіряйте цілісність цих пристроїв перед використанням та завжди враховуйте їх розміри та правильний кут введення.

Презервативи можуть "загубитися". Якщо це трапилося під час вагінального сексу, можна спробувати його витягнути, а якщо не вдається – потрібна допомога гінеколога. У разі анального сексу важливо одразу звертатися до лікаря. Самостійно можна лише намагатися відштовхнути презерватив глибше.

У спокусі можна навіть вкусити партнера, іноді дуже сильно. Найчастіше від цього страждають руки, вушні раковини та соски. Ледь пошкоджену шкіру достатньо обробити антисептиком і залишити в спокої. А от глибокі порізи, особливо головки члена або клітора, можуть бути небезпечними, мінімум через кровотечу.

Перелом пеніса. Ні, це не те саме, що й зламати кістку, хоча терміни однакові. Це стан, коли розриваються дві ділянки чоловічого органу, відповідальні за ерекцію.

Ознаки перелому члена включають посиніння, набряк, кровотечу, біль в місці ушкодження, проблеми з сечовипусканням, раптову втрату ерекції і характерний хрускіт. Це може трапитися під час примусового згинання статевого члена для зниження ерекції або під час мастурбації.

Пам'ятайте, що складні позиції без достатньої фізичної підготовки та секс на нестійких поверхнях можуть призвести до пошкоджень. Також експерименти з предметами, які мають інше призначення, можуть бути небезпечними. Будьте обережні з собою та своїми партнерами, і ви уникнете звертання до лікарів.