Зимові кольорові тренди в макіяжі: які відтінки вибрати

  • 31.10.2023 20:37
  • 2 хвилини читання
Зимові кольорові тренди в макіяжі: які відтінки вибрати

Зимова пора вже настала, і разом з нею прийшли нові тренди в макіяжі. Яскраві, насичені кольори та вишуканий образ на передньому плані – саме такий макіяж носитимуть модні жінки цієї зими.

Одним з основних трендів цього сезону є використання чорного кольору в денному макіяжі. Чи що може бути більш вражаючим, ніж красиво підкреслений розкішний погляд? Спробуйте нанести підводку на верхній та нижній вії та акцентувати окремі ділянки очей чорним кольором. Це додасть загадковості та таємничості вашому вигляду.

Крім чорного, яскравий багряний – це ще один тренд, який набув популярності цієї зими. За допомогою багряного кольору можна створити справжнє шоу на обличчі. Використовуйте багряний тінь на повіках або рум'янах для неповторного образу. Цей відтінок додаст вашому обличчю свіжості та виразності.

 

І, звичайно ж, не можна забувати про класичні зимові кольора – відтінки синього і сріблястого. Вони створюють дорогоцінний, льодяний вигляд і підходять для будь-якого образу. Сріблясті тіні або синій підводка підкреслять ваші очі та додають вам загадковості.

Яскравий макіяж узимку – це чудовий спосіб підняти себе настрій у холодні, сірі дні. Використовуйте ці тренди для створення свого неповторного образу та цікавих комбінацій. Не бійтеся експериментувати та вибирати відтінки, які найбільше підходять саме вам.