Вік та кількість випитого алкоголю тут не мають значення: виявили новий фактор важкого похмілля.

  • 12.03.2024 09:46
  • 2 хвилини читання
Вік та кількість випитого алкоголю тут не мають значення: виявили новий фактор важкого похмілля.

Навіть ваш вік не грає жодної ролі. Вчені зі Стенфордського університету виявили під час дослідження, що симптоми похмілля можуть свідчити про тривале захворювання на коронавірус.

Також слід звернути увагу на те, що виробники алкоголю все частіше спрямовані на жінок: чому це становить загрозу.

Дослідники зазначають, що люди, які відчувають тривалі наслідки інфекції, повідомляли про поглиблення симптомів похмілля, що свідчить про можливість підвищення негативних реакцій організму після споживання алкоголю.

Подробиці аналізу

Під час проведення дослідження вчені опитували учасників, у яких симптоми коронавірусного захворювання продовжують проявлятися через кілька місяців після зараження. Усі вони зазначали, що відчувають важку втомленість.

Одна з учасниць, 49-річна жінка, поділилася своїм досвідом, в якої коронавірус проявлявся протягом 11 місяців. Вона зізналася, що навіть келих вина буквально "вибиває" її з життя.

Науковці підкреслили, що вплив тривалої епідемії коронавірусу на вживання алкоголю помітний у різних вікових категоріях.

Отримання алкоголю ускладнюється для організму.

Ще один учасник дослідження - 40-річний чоловік, який раніше можу був випити 7 коктейлів за вечір, зараз насилу впорався з одним. За останні три місяці він мав тривалі симптоми коронавірусу.

Такі самі симптоми спостерігалися і у 60-річного чоловіка та 36-річної жінки.

Науковці пояснили, що цей експеримент проводиться для вивчення впливу певних чинників на розвиток конкретного явища.

Вчені вважають, що хворі на тривалий коронавірус можуть відчувати нові реакції на алкоголь і бути більш чутливими до нього через вплив вірусу.

Це пояснюється тим, що вірус слабить запалення в організмі, що, з свого боку, зменшує гематоенцефалічний бар'єр, що призводить до збільшеного відчуття нудоти, спричиненої алкоголем, а відповідно - посилює симптоми похмілля.