Виявили простий метод для покращення психічного здоров'я.

  • 19.01.2024 10:47
  • 2 хвилини читання
Виявили простий метод для покращення психічного здоров'я.

Велосипед поліпшує психічне здоровʼя.

Для отримання даних, науковці скористалися інформацією з перепису населення Шотландії 2011 року, а також детальностей про видані рецепти на ліки проти депресії та тривожні порушення за п'ятирічний період після проведення перепису.

Також щодо впливу стресу на сексуальну сферу: від падіння бажання до еректильної дисфункції

Дослідження показало, що серед людей, які користувалися велосипедом для поїздки на роботу, використання препаратів від тривоги та депресії було помічено у 7,5% чоловіків та 10,2% жінок. У той же час серед тих, хто вибрав інший спосіб переміщення, такі рецепти отримали 9,2% чоловіків та 15,7% жінок.

Використовуючи статистичну модель, вчені оцінили вплив катання на роботу на велосипеді на отримані результати. Усереднено було зафіксовано зниження ризику отримання рецепту на антидепресанти на 15,1%.

Існують ще багато інших переваг велосипеду.

Велосипед - прекрасний спосіб змусити серце битися частіше. Дорослій людині достатньо 150 хвилин аеробного навантаження на тиждень. Це означає, що можна щодня витрачати всього лише по 20 хвилин на велосипеді, щоб підтримувати здоров'я.

Крім того, велосипед також сприяє ефективному навантаженню на ноги, спину та прес. Особливо підсилюються нижня частина тіла, такі як квадрицепс (чотириголовий м'яз стегна), підколінні сухожилля, литкові та сідничні м'язи. Також задіяні м'язи спини та живота, дельтоподібні м'язи, біцепс і трицепс. При цьому суглоби не піддаються надмірному навантаженню.

Також використання велосипеда допомагає утрачати вагу, заощаджувати кошти та знижує ризик смерті з будь-яких причин на 40%.