Вдалося знайти спосіб відкласти настання менопаузи.

  • 08.02.2024 09:32
  • 2 хвилини читання
Вдалося знайти спосіб відкласти настання менопаузи.

Ученими Єльської медичної школи (YSM) було проведено дослідження, спрямоване на сповільнення менопаузи. Для досягнення цієї мети вони використали метод заморожування тканини яєчників. Результати наукової роботи були опубліковані в Американському журналі акушерства та гінекології.

Перегляньте також, які якості в партнері є найважливішими для жінок у різному віці.

Сутність дослідження полягає в тому, щоб вивчити та проаналізувати певне явище або проблему з метою зрозуміти його причини, вплив та наслідки. Дослідження може базуватися на зібраних фактах, статистиці, думках експертів або проведенні власних емпіричних досліджень. Це процес систематичного вивчення, де методологія та інструменти дослідження визначаються залежно від поставленої проблеми та результатів, які вчені хочуть отримати.

Вчені розробили нову математичну модель, яка базується на багатьох процедурах кріоконсервації та трансплантації яєчників, а також молекулярних дослідженнях, що вивчають поведінку фолікулів яєчників.

Модель аналізує вік пацієнтки та обсяг видаленої тканини яєчника, і на цій основі складає індивідуальний прогноз для кожної жінки. Додатково враховується відсоток виживання фолікулів після трансплантації, що гарантує точність прогнозу до 100%.

Нові відомості вчених

Дослідження, що проводилися, показали, що кріоконсервація тканини яєчника може відкласти настання менопаузи у молодих жінок, а у деяких випадках навіть попередити її настання.

Вчені підкреслили, що цей метод надає можливість жінкам розширити свої можливості забезпечення збереження своєї репродуктивної функції.

Хоча деякі дослідники ставляться скептично до цієї ідеї та доцільності даної процедури, автори методу впевнені, що заморожування тканини яєчників є значним досягненням сучасної науки.