Вагінальна жуйка - що це таке і яке її призначення?

  • 06.03.2024 21:00
  • 2 хвилини читання
Вагінальна жуйка - що це таке і яке її призначення?

Вплив пробіотиків на вагіну Пробіотики – корисні мікроорганізми, які сприяють збереженню і покращенню мікробіоценозу тіла. Вони можуть мати велике значення для здоров'я жінок, зокрема для збереження нормального стану вагіни. Деякі дослідження показують, що правильне використання пробіотиків може допомогти у профілактиці та лікуванні різних захворювань вагіни, таких як вагіноз чи кандидоз. Тому важливо звертати увагу на свій мікробіоценоз та вживати пробіотики для підтримання здоров'я вагіни.

Практично немає відомостей про корисність пробіотиків для здоров'я вагіни. Дослідження переважно мають низьку якість і не відповідають стандартам доказової медицини, навіть коли це рандомізовані дослідження.

Також про Маску для вагіни: що це таке і які у неї ефекти

Деякі вчені вважають, що пробіотики не ефективні і можуть бути непотрібними витратами грошей. Запах вагіни залежить від складу бактерій, що проживають у ній. Існують різні стани здоров'я, які можуть впливати на рівновагу вагінальної мікрофлори, такі як бактеріальний вагіноз і трихомоніаз.

Запах вагіни неможливо змінити за допомогою вживання певних продуктів, добавок або жувальних гумок, оскільки вони не впливають на бактерії.

Від такої жувальної гумки нема ніякої користі.

Так само ананас не змінить смак вагінальних виділень. Речовини, які містяться в ананасі, проходять через систему травлення, беруть участь у обміні речовин, виводяться з сечею і піт. Їх малоймовірно залишиться у вагіні.

Від вагінальної душу мало користі. Щоб підтримати здоров'я та приємний запах, достатньо мити зовнішні геніталії чистою теплою водою з невеликою кількістю м'якого мила. Якщо виникне дискомфорт через запах, краще звернутися до лікаря.