Учені підтвердили гіпотезу про те, що існує вид спорту, який може допомогти подолати депресію.

  • 11.02.2024 12:30
  • 2 хвилини читання
Учені підтвердили гіпотезу про те, що існує вид спорту, який може допомогти подолати депресію.

Команда вчених з Університету Лімерика в Ірландії та Університету штату Айова в США представила результати дослідження, в якому переконують, що спорт є чудовою альтернативою медакаментозному лікуванню депресивних станів. Ця стаття була опублікована в журналі Trends in Molecular Medicine.

Перегляньте також, як встановити, чи ви маєте спадкову схильність до хвороб серця і судин.

Дослідження показують, що силові тренування можуть бути ефективною альтернативною терапією для поліпшення стану тривоги і депресії, схожою на більш традиційні методи лікування.

Вказують на те, що користь для здоров'я від силових тренувань або вправ зі зміцнення м'язів добре відома, проте їх можливий вплив на лікування тривожних і депресивних симптомів і розладів є недостатньо вивченим.

Перспектива проведення дослідження

Існують ймовірні психобіологічні процеси, які дозволяють краще розібратися у тому, як та чому тренування з навантаженнями впливають на депресію. Вони можуть істотно змінити ситуацію та пропонувати нові рішення в контексті поліпшення психічного здоров'я.

На думку дослідників, оскільки силові тренування, ймовірно, працюють як через спільні, так і окремі механізми, щоб вплинути на настрій, порівняно з аеробними вправами, їх можна комбінувати, щоб досягти кращого результату.

Вони мають надію, що використання фізичного навантаження може стати ключем до успішного лікування тривоги та депресії. Тому планують провести додаткові дослідження у клінічних групах, щоб визначити, які люди найбільше скористаються від такої фізичної активності. Результати цих досліджень обіцяють опублікувати в подальшому.