У Сполучених Штатах Америки схвалили перший препарат, який зменшує ризик виникнення харчової алергії.

  • 03.03.2024 13:00
  • 2 хвилини читання
У Сполучених Штатах Америки схвалили перший препарат, який зменшує ризик виникнення харчової алергії.

Розмова про препарат з антитілами Омалізумаб для боротьби з астмою. Вчені виявили зовсім неочікувано, що він діє ефективно у лікуванні їжової алергії.

Протези очей тепер можна виготовляти за допомогою 3D-принтера, що дозволяє створювати дуже реалістичні моделі.

Як діє лікарство від алергії?

Препарат слід вводити у формі ін'єкцій кожні 2-4 тижні. Дослідники запевнили, що препарати на основі антитіл можуть ефективно зменшити ризик алергічних реакцій з часом.

За результатами дослідження, 68% учасників експерименту, яким було введено Xolair (Омалізумаб), змогли споживати арахіс без виявлення симптомів алергії середнього або важкого ступеня.

Використання препарату Xolair може забезпечити можливість лікування з метою зниження ризику шкідливих алергічних реакцій у пацієнтів з IgE-опосередкованою харчовою алергією, - підкреслюють науковці.

Водночас експерти підкреслили, що людям, які мають алергічні реакції, важливо слідкувати за своїм раціоном і уникати відомих алергенів навіть під час лікування. Також необхідно дотримуватись зазначених дозувань лікарських засобів.

Новий метод лікування може кардинально змінити життя хворих, які страждають від алергій та бояться важких реакцій, які можуть призвести до госпіталізації або навіть загрожувати життю. Ця нова терапія може надати пацієнтам більшу свободу та зменшити ризик негативних алергічних подій.