У людей спостерігається зменшення сексуальної активності: в чому причина?

  • 19.01.2024 20:45
  • 2 хвилини читання
У людей спостерігається зменшення сексуальної активності: в чому причина?

У 2018 році у США досягнуто рекордувально високий показник проценту дорослих, які протягом року не займались сексом. Цей тренд триває протягом останніх 30 років.

Чи дійсно сьогоднішня молодь втратила інтерес до сексу?

Фахівці, що аналізують сексуальне життя громадян Сполучених Штатів, використали термін "Велика американська сексуальна посуха" для опису нинішнього стану речей.

Чому люди не займаються інтимними відносинами?

Вони вірять, що цьому сприяють різні чинники:

  • Вік. Кількість молодих американців віком від 18 до 29 років, які заявили, що не займалися статевими відносинами у 2018 році, збільшилася майже вдвічі у період з 2008 до 2018 року - до 23%.
  • Технології. Сучасні вечори пропонують набагато більше можливостей для занять, ніж 20 років тому. Соціальні мережі, стрімінгові сервіси, ігри та багато іншого в даний час заповнюють наш вільний час. Зараз лише 39% населення займається сексом щонайменше раз на тиждень або частіше в порівнянні з 51% в 1996 році.

Найбільшу відсутність сексуальних стосунків виявлено серед людей у віці 40 років - це період, коли вимоги з боку роботи та родини можуть бути надзвичайно високими. Понад 22% опитаних жінок заявили, що вважають секс "проблематичним". Серед одружених чоловіків 35,2% зізналися, що робота "надто виснажлива" для зайняття сексом.