У Києві спостерігається збільшення кількості гризунів і тарганів. Де можна звернутися за допомогою?

  • 06.02.2024 21:00
  • 2 хвилини читання
У Києві спостерігається збільшення кількості гризунів і тарганів. Де можна звернутися за допомогою?

Зокрема, спеціалісти міського центру контролю та профілактики захворювань надають послуги з виконання дезінфекції, дезінсекції та дератизації.

Дивіться також, до 2050 року кількість людей, що страждають на онкологічні захворювання, швидко зросте: Всесвітня організація охорони здоров'я визначила найбільш вразливі категорії.

Розглянемо, звідки походить проблема.

Це є типова проблема, яка спостерігається восени-взимку в житлових та приватних будинках, складах, гаражах і виробничих приміщеннях - збільшується кількість шкідників. Причина полягає в тому, що миші, щури і таргани шукають затишку і їжі, тому вони переселяються ближче до людей.

Небезпека полягає в тому, що крім матеріальних збитків, таких як пошкодження продуктів та запасів, шкідники можуть поширювати небезпечні хвороби. Це стосується контакту з посудом та іншими поверхнями. Серед цих хвороб можна відзначити лептоспіроз, туляремію, грибкові інфекції, сказ та інші.

Фахівці закликають дотримуватися чистоти у приміщеннях та регулярно проводити профілактичні заходи. Однак, якщо виникають складнощі, завжди можна звернутися до професіоналів для отримання допомоги.

Кияни можуть звертатися за допомогою до наступних місць

Якщо в вашому будинку або на земельній ділянці з'явилися шкідники, ви можете замовити послуги дезінфекції, дератизації та дезінсекції. Для цього вам рекомендують звернутися в відділ епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних хвороб центру, їх контактні телефони: (044) 400-62-03 або (067) 608-56-93.