У Києві діти отруїлися шоколадом, який містив наркотичні речовини. Ці солодощі були надіслані як гуманітарна допомога.

  • 05.04.2024 17:00
  • 3 хвилини читання
У Києві діти отруїлися шоколадом, який містив наркотичні речовини. Ці солодощі були надіслані як гуманітарна допомога.

Ознаки в дітей свідчили про те, що вони отруїлися. Лікарі не змогли одразу встановити причину отруєння дітей.

Також в лікарнях зареєстровано четверо загиблих сотен: в Японії харчова добавка може бути причиною масового отруєння.

Поки медики намагались нормалізувати стан двох дітей, до лікарні прибула зі схожими симптомами ще одна дитина.

Дитина перебувала у стані психомоторного збудження, мала галюцинації, розширені зіниці, знижений м'язовий тонус та блювання", – сказано у повідомленні.

Як шоколад потрапив до дітей Шоколад - це улюблений десерт багатьох дітей. Але чи знаєте ви, як саме він потрапив до них? Усе почалося з крихітного зернятка какао, яке росте на деревах у тропічних лісах. Після збору і обробки цих зерен вони перетворюються на какао-масло та какао-порошок. Потім ці компоненти змішуються з цукром, молоком та іншими інгредієнтами, щоб створити ароматний шоколад. Він розливається у форми, остигає і готовий продукт пакується для продажу. Таким чином, шоколад пройшов довгий шлях від тропічних лісів до магазинів, де діти можуть насолоджуватися цим солодким ласощами.

Лікарі були насторожені тим, що троє дітей з добре забезпечених сімей були госпіталізовані з ознаками наркотичного отруєння протягом одного тижня. Вони описали це як надзвичайну ситуацію.

Усю інформацію щодо цих трьох випадків передали в поліцію.

Пізніше було виявлено, що діти смакували гуманітарним шоколадом. Він був у запаковці, але не мав жодних маркувань. Під час експертизи у одній плитці було виявлено канабіс, а в іншій - псилоцибін.

Зараз все діти почуваються добре, їх вже виписали з лікарні, а батьки отримали важливий урок - перевіряти всі продукти, особливо солодощі, які дають своїм дітям", - розповіла директор медичного закладу Євгенія Григор'єва Фактам ICTV.

Попередження для батьків

Медики радять утриматися від надання дітям цукерок, шоколаду, печива без відповідного маркування, вказівки виробника та складу продукту.

Також у лікарні вважають, що ці ситуації повинні змусити більш уважно ставитися до продуктів дитячого харчування, солодощів з гуманітарних вантажів і посилок.