Три напої, що забирають молодість від вас

  • 20.03.2024 10:01
  • 2 хвилини читання
Три напої, що забирають молодість від вас

Роберт Лав, відомий нейробіолог, який спеціалізується на допомозі людям з хворобою Альцгеймера, розповів про нові наукові дослідження, які вивчали вплив певних напоїв на стан шкіри людей.

Також варто звернути увагу на шлях до тривалого життя: відкрили біомаркери, за якими можна визначити біологічний вік людини.

Які напої шкодять молоді - усвідомлення важливості здорового способу життя.

Алкоголь, газована солодка вода та кава - це напої, які, за словами експерта, сприяють висушуванню шкіри або викликають запалення, що є однією з основних причин старіння.

Проте, щодо двох інших напоїв сумнівів і подиву не викликало.

  • Споживання алкоголю. Незважаючи на те, що деякі дослідження стверджують, що помірне вживання алкоголю не шкідливо для здоров'я, коли мова йде про молодість шкіри, це не працює. Адже алкоголь зневоднює шкіру і робить її старішою.
  • Газовані солодкі напої. Ці напої роблять нас на вигляд старішими не менше, ніж алкоголь. А "дієтичні" солодкі води насправді ще шкідливіші.

Думки щодо кави є найбільш суперечливими.

Незважаючи на багато переваг для здоров'я, які має кава, наприклад, корисна для мозку та кишкової флори, кофеїн має дію як діуретик, тобто може викликати дегідратацію організму.

Кава призводить до втрати води в організмі, що негативно впливає на шкіру і може зробити нас схожими на старших людей, - повідомив нейробіолог.

Як знайти вихід? Оскільки відмовитись від кави багатьом буде складно, експерт закликав разом з улюбленим напоєм пити воду, не забувати поновлювати водний баланс упродовж дня і безпосередньо після чашки улюбленого еспресо чи американо. Вода збалансує дію кофеїну на шкіру.