Скільки часу треба жінкам та чоловікам, щоб досягти оргазму?

  • 04.04.2024 20:15
  • 2 хвилини читання
Скільки часу треба жінкам та чоловікам, щоб досягти оргазму?

Тривалість статевого акту

В середньому чоловікові потрібно близько 5-7 хвилин стимуляції ерогенних зон, щоб досягти оргазму під час сексу. Середня тривалість досягнення оргазму у жінок, які перебувають у стабільних моногамних відносинах, становить 13 хвилин.

Також, про те, чому виникає почуття провини після самоудовлетворення.

Проте порнографія створює вірне уявлення про тривалість сексу. Такі відео можуть тривати від кількох хвилин до кількох годин, проте значну частину часу займають не лише фізичні контакти, а й попередні ласки та прелюдія.

У реальному житті такий тривалий секс може не лише не принести задоволення одному з партнерів, але й призвести до великої втоми. Не кажучи вже про те, що з фізіологічного погляду для багатьох людей це буде просто нездійсненно.

Знання фізіології - це вивчення процесів та функцій, які відбуваються в організмі живих організмів.

Також тривалість статевого акту залежить від знання тіла. Відповідно до дослідження, 36% жінок для досягнення оргазму потребує стимуляції клітора. Ще 36% вказали, що оргазм під час стимуляції клітора під час проникнення відчувається яскравіше. Лише 18% жінок для досягнення максимального задоволення було достатньо стимуляції ерогенних зон вагіни.