Результати дослідження показують, як саме жінки відносяться до чоловічого оргазму.

  • 27.02.2024 21:15
  • 2 хвилини читання
Результати дослідження показують, як саме жінки відносяться до чоловічого оргазму.

Нове дослідження порнографії показало, що шкідливість її впливу на суспільство значно переоцінюється.

Дослідник Еран Шор вказує на те, що існують багато неправильних уявлень про порно, які пов'язані як з контентом порнографії, так і з вподобаннями глядачів та інтерпретацією цих матеріалів.

Також стосовно того, хто швидше засинає після сексу - чоловіки чи жінки.

У дослідженні брали участь люди з 55 країн, в тому числі майже однакова кількість чоловіків, жінок та небінарних осіб. Вони були опитані щодо значення для них наявності чоловічого оргазму в порно.

Відношення до чоловічої еякуляції

Приблизно половина респондентів висловила байдужість до зображення чоловічої еякуляції. Це було особливо актуально для гетеросексуальних чоловіків, багато з яких відмовлялися дивитися порно до досягнення чоловічого оргазму.

Лише 17% опитаних не мають нічого проти сцен, де чоловік еякулює на обличчя жінки. Однак багато учасників відзначили, що така практика викликає відразливу реакцію, а її вважають непривабливою та принизливою. Найпопулярнішим видом еякуляції серед опитаних була еякуляція в піхву жінки - 37,8%.

Є невелика відмінність у вподобаннях чоловіків та жінок, які дивляться порно, щодо чоловічої еякуляції. За даними літератури, очікувана різниця має бути значною. Навпаки до загальних припущень, більшість глядачів або не надто акцентували на чоловічій еякуляції, або вважали за краще, щоб чоловік еякулював у піхву партнерки, - зазначив Шор.

Вивчення може бути обмежене через упередження. Учасники можуть надавати більш "прийнятні" відповіді, ніж висловлювати свої справжні вподобання і думки через страх.