Простатові масажери: як безпечно вони використовуються та для яких цілей.

  • 28.02.2024 21:00
  • 2 хвилини читання
Простатові масажери: як безпечно вони використовуються та для яких цілей.

З якою метою проводиться масаж простати

Масаж передміхурової залози - це процедура, яка включає введення пальця в пряме кишеня для стимуляції передміхурової залози з метою вивільнення з її проток надлишкової сім'яної рідини.

Також на цю тему: хто швидше зачинає спати після статевого акту – чоловіки або жінки?

З метою лікування еректильної дисфункції, простатиту та проблем з сечовипусканням в домашніх умовах можна використовувати анальний вібромасажер. За думкою лікарів альтернативної медицини, масаж простати допомагає досягти цих цілей.

Проте немає підтверджених досліджень, що це підтверджують. Часом масаж простати використовують для діагностичних цілей. Уролог визначає наявність запалення і вивчає виділення після сечовипускання після процедури.

Масаж простати: ризики і переваги

Масаж простати може використовуватися для сексуальної стимуляції, покращення ерекції або розслаблення прямої кишки перед анальним сексом. Проте важливо його проводити обережно, оскільки неправильний масаж може призвести до ректальної кровотечі, спричинення геморою та збільшення ризику захворювання на бактеріальну інфекцію.

Намасажувати передміхурову залозу не слід у чоловіків з гострим бактеріальним простатитом, оскільки це може лише поглибити запалення і привести до поширення бактерій у сечовивідні шляхи та кров. Крім того, масаж простати важливо уникати у випадку раку передміхурової залози, оскільки це може спричинити розрив пухлинних клітин та їхнє поширення на навколишні тканини.

До проведення масажу краще поспілкуватися особисто з урологом. Лікар проведе обстеження та порадить, які заходи приймати для профілактики захворювань простати.