Пологи "на колесах": на Закарпатті жінка народила дитину прямо на гірській дорозі.

  • 31.01.2024 17:00
  • 3 хвилини читання
Пологи "на колесах": на Закарпатті жінка народила дитину прямо на гірській дорозі.

Про цю подію повідомили на сторінці Закарпатського центру невідкладної медичної допомоги у Facebook.

Перегляньте також Секс під час вагітності: чи потрібен презерватив, коли можна, а коли краще уникнути

"Повернення до коріння": основні аспекти ситуації

Лікарі стверджують, що пологи, які відбуваються "на колесах", завжди становлять випробування для медичного персоналу та завжди передбачають ризик для жінки, яка народжує. Зазвичай, бригади швидкої допомоги намагаються максимально швидко доставити жінку до пологової лікарні.

"Але іноді немовлята дуже второпають народитися, і тоді доводиться зупиняти автомобіль і проводити невідкладні заходи в автомобілі. Саме так і сталося у цей понеділок", - повідомляють.

Говорять, що команда №602 з фельдшером Юрієм Даничем та водієм Дезидером Блонером виїхала відгукнутися на виклик у село Варі, розташоване на Берегівщині. Там народжувала 27-річна мама, яка вже мала шестеро дітей.

Автомобіль, який перевозив жінку, що народжувала, їхав в пологовий дуже швидко, але, коли зрозуміло, що не встигають, машину зупинили під горою на в'їзді в Берегово.

"Жінці розпочалися швидкі пологи. Вона була дуже збуджена, але лікар Юрій Данич зміг її трохи заспокоїти", - повідомив лікар.

Жінка, що була у вагітному стані, подала народження дитині по дорозі до лікарні для пологів.

Поряд зі горою розпочинається народження богатирів.

Нарешті, пологи пройшли успішно – жінка народила здорового, повноснісного хлопчика.

Остригли пуповину, здійснили всі необхідні процедури. Матір та дитину доставили до Берегівської лікарні імені Бертолона Ліннера. За даними медичного персоналу, їм добре.

Цікаво відзначити, що фельдшер Юрій Данич, який протягом 23 років своєї практики зустрівся із не менше як двома десятками пологів, згадав подібну ситуацію, що відбулася 12 років тому.

За його словами, це він розумів лише пізніше. Пологи відбулися в тій же самій локації, за тих же самих обставин, і з такою ж непослухливою породіллею з тієї самої сільської області.

У лютому 2012 року панували морози з температурою до -22 градусів. В цей час в автомобілі швидкої допомоги УАЗ жінка народила свою тринадцяту дитину. На світ з’явився справжній герой – маля, яке важило 5,5 кілограма! Все, так само як і зараз, пройшло без ускладнень, – згадує Юрій.

Крім того, недавно ми розповідали про подібну ситуацію у Рівненській області: жінка народила своє одинадцяте дитя в автомобілі. Також, як і в нашому випадку, породілля не встигла потрапити до медичного закладу, тому немовля з'явилося на світ просто у салоні машини.