Об’ємна укладка волосся на браш: покроковий гід

  • 02.10.2023 23:51
  • 3 хвилини читання
Об’ємна укладка волосся на браш: покроковий гід

Об’ємна укладка волосся на браш: покроковий гід

Правильна укладка волосся може надати жінці не тільки привабливості, але й підкреслити її особливий стиль і індивідуальність. Одним з найпопулярніших способів створення об’ємної укладки є використання брашу. Цей простий, але ефективний інструмент може надати вашому волоссю об’єму, текстури і красивої форми. Давайте розглянемо детальніше, як створити об’ємну укладку на брашу.

Крок 1: Інструменти і продукти

Перш за все, вам знадобляться наступні інструменти і продукти:

- Браш з великим діаметром (обирайте той, який відповідає вашій довжині волосся).

- Фен для волосся.

- Захисний спрей для волосся перед укладанням.

- Зафіксовуючий засіб для укладки волосся (лак або мус).

- Гребінець для розчісування волосся.

 

Крок 2: Підготовка

Перед укладкою волосся на браш, важливо підготувати їх належним чином. Спочатку помийте волосся шампунем, який підходить для вашого типу волосся. Використовуйте кондиціонер, щоб уникнути пошкодження і краще розчісувати волосся. Головне, не перебудьте з кондиціонером, щоб не зважувати волосся.

 

Крок 3: Захисний спрей

Перед використанням фена та брашу, нанесіть на волосся захисний спрей для термозахисту. Цей продукт допоможе зменшити шкоду від термічного впливу та зберегти волосся здоровим та сяючим.

 

Крок 4: Сушіння волосся

Почніть сушити волосся за допомогою фена, зберігаючи браш поблизу коренів волосся. За допомогою рухів вгору і вбік, піднімайте браш, намагаючись створити об’єм. Але не пересушуйте волосся, регулюйте температуру та потужність фена так, щоб не пошкоджувати їх.

 

Крок 5: Створення об’єму

Після того, як волосся майже висохне, розділіть їх на секції, використовуючи гребінець для розчісування. Беріть невелику секцію волосся, обгорніть її навколо брашу та обережно виведіть фен. Дайте волоссю охолонути на кілька секунд, потім ретельно зніміть браш і зафіксуйте укладку, використовуючи лак або мус.

 

Крок 6: Остаточний штрих

Коли ви закінчите укладку всієї голови, легко пройдіть гребінцем через волосся, розпушуючи його і надаючи йому природну форму. За бажанням, можете надати більше фіксації, використовуючи додатковий шар лаку.

Об’ємна укладка волосся на браш - це ідеальний спосіб додати об’єму і стиль до свого образу. За допомогою цих покрокових вказівок і правильного вибору продуктів та інструментів, ви зможете створити вражаючу і привабливу укладку волосся самостійно. Вперед, експериментуйте і вражайте інших своїм бездоганним стилем!