Найстаріший чоловік у світі помер.

  • 03.04.2024 14:00
  • 2 хвилини читання
Найстаріший чоловік у світі помер.

У 2022 році найстарішого чоловіка у світі було внесено до Книги рекордів Гіннеса. Про його смерть повідомив президент Венесуели Ніколас Мадуро на соцмережі Х (колишній твітер).

Також варто звернути увагу на шлях до тривалого життя: виявлено біомаркери, за якими можна визначити біологічний вік людини.

На вік 114 років помер Хуан Вісенте Перес Мора, який дарував Венесуелі рекорд Гіннеса найстарша людина у світі, повідомив глава держави.

Іспанський письменник Хуан Вісенте Перес Мора народився 24 грудня 1908 року в андалусійському місті Ґранада. Він вивчав право і журналістику в університеті Ґранада, і працював на радіо та газетах. Перес Мора відомий як автор понад 100 книг і драм. Його твори часто містять соціальні та політичні аспекти, вони перекладені на багато мов і визнані не лише в Іспанії, а й у всьому світі. У 1977 році Перес Мора отримав Нобелівську премію з літератури за свій внесок у світову літературу і захист прав людини. У листопаді 1981 року він помер у своїй рідній Ґранаді, залишивши в собі велику спадщину в літературі.

У віці 112 років і 253 дні перес отримав звання найстарішого чоловіка у світі та 4 лютого 2022 року увійшов до Книги рекордів Гіннеса.

Народжений рекордсмен 27 травня 1909 року в штаті Тачіра у Венесуелі, в Андах. Він був дев'ятим дитином у сім'ї.

Канал NDTV World повідомляє, що хлопчик у віці п'яти років працював разом із батьком і братами на сільському господарстві, допомагаючи збирати цукрову тростину та каву.

Відомо, що у чоловіка було 11 дітей, понад 40 онуків, 18 правнуків та 12 праправнуків.