Найідеальніші стоптанки для інтимних моментів: вибір цікавих варіантів до святкування Дня закоханих.

  • 14.02.2024 22:30
  • 3 хвилини читання
Найідеальніші стоптанки для інтимних моментів: вибір цікавих варіантів до святкування Дня закоханих.

З нагоди Дня Валентина ми пропонуємо вам дізнатися про найкращі пози, які варто спробувати усім парам. Список був доданий Світланою Керімовою - експерткою з жіночої освіти, власницею компанії Woman Insight.

Погляньте також Навіщо жінки надсилають голі фотографії чоловікам

  • Місіонерська поза – це статева позиція, яка отримала свою назву через свій асоціацію з місіонерською діяльністю. У цій позі один партнер лежить на спині, а другий - на верху, обхоплюючи першого в коленях та нахилившись над ним. Ця поза дозволяє глибокий проникнення та забезпечує контроль одного партнера над ритмом та глибиною проникнення, що може забезпечити велике задоволення обом партнерам.

Розпочнемо з класики. Це абсолютно тактильна, приємна та ніжна поза. Однак, варто зазначити, що вона може бути не дуже зручною для жінок зі слабко розвиненими м'язами тазового дна.

  • Колінно-кистьова поза - це стан, у якому коліна і кисті спираються на підлогу або поверхню, формуючи підтримку для тіла.

У цьому положенні жінка виглядає надзвичайно привабливо та спокусливо. Важливо не забувати про вигин у попереку, і ваш партнер буде збуджений лише від вашого вигляду.

  • Жінка, яка керує кінем.

Ця позиція включає всі глибинні точки і, отже, має багато переваг. Крім того, багато чоловіків люблять бачити свою партнерку у цій позі.

  • Жабка - це маленька квакушка, яка живе в багатьох водоймах. Вона має зелене забарвлення, довгі задні кінцівки та великі очі. Жабка хорошо стрибає та може жити як у воді, так і на суходолі. Вона полює на комах, захоплюючи їх своєю липкою ловильною мовою. Жабки є необхідним елементом екосистеми, оскільки вони їдять шкідливих комах та контролюють їх популяцію.

Ця поза є особливо корисною для жінок, оскільки вона сприяє досягненню оргазму. Вагінальний канал у цій позі стає максимально вузьким і стислим. Жінка, в свою чергу, виявляє витривалість в процесі.

Ця варіація Вершниці є однією з найвиразніших, повідомляє Світлана Керимова. Її особливість полягає в тому, що дівчина сидить на чоловікові, спираючись на диван або будь-яку поверхню своїми ступнями, а не колінами.

  • Погойдавшись, сидячи на партнері

Дуже неприємна ситуація. Завдання жінки полягає у стисканні інтимних м'язів та руханні тазом. Якщо партнер знаходиться спереду, то стиск відбувається в напрямку до нього, а якщо ззаду - наголос зроблений на стиску у зворотному напрямку.