На Одещині жінка дізналась про вагітність під час пологів.

  • 06.04.2024 15:00
  • 3 хвилини читання
На Одещині жінка дізналась про вагітність під час пологів.

Вночі, за кілька хвилин до 4 квітня, жінка викликала медиків. Через 10 хвилин лікарі вже були на місці.

Також обов'язково перегляньте, як вагітність впливає на здоров'я жінок: нові захоплюючі відкриття.

Жінці на Одещині не було відомо, що вона вагітна.

Через 10 хвилин бригада № 86 з фельдшером Іллею Кравцем та водієм Вадимом Ніновим прибула на місце виклику, а через ще три хвилини вони прийняли у пацієнтки пологи. Виявилося, що біль у животі був симптомом пологової діяльності. Дівчинка народилася, її стан оцінили в 6 балів за шкалою Апгар, – повідомили у швидкій.

Там пояснили, що дитина плакала лише після тачкового стимулювання, яке провів фельдшер. Після цього немовля разом з матір'ю були передані до бригади №81 під керівництвом лікаря Кременцова. Породіллю з новонародженою дівчинкою доставили до пологового відділення Чорноморської міської лікарні.

У швидкій висловили надію, що таке несподіване батьківство принесе щастя та радість родині. Донечці та матері побажали здоров'я.

Що стверджують фахівці з медицини щодо цих випадків

  • Коментуючи випадок з породіллею на Дніпропетровщині, лікар акушер-гінеколог Олег Дуков розповів сайту ТСН.ua, що жінки повинні відповідально ставитись до свого здоров'я. Адже при вагітності неможливі повноцінні менструальні виділення.
  • Але лікар пояснив, що деякі жінки можуть не мати контролю над своїм циклом або страждати від гормональних порушень, тому вони можуть не знати або не відстежувати момент овуляції. Це може в результаті призвести до неочікуваної вагітності.
  • Крім цього, Олег Дуков пояснив, що жінка може не помітити вагітність, якщо вона приймає препарати, які впливають на менструальний цикл. Також важче виявити вагітність у жінок з надмірною вагою. Жінка може не чути рухів немовляти через специфічне розташування плаценти.
  • До речі, щороку сотні жінок у всьому світі стикаються з так званою непоміченою вагітністю. Наприклад, Клара Доллан з Великої Британії розповіла ВВС, що вранці готувалася до нової роботи, але повернулася додому раніше через сильний біль. Того ж дня вона народила здорову дівчинку.