Метод, який покращує потенцію на рівні Віагри.

  • 25.02.2024 21:00
  • 3 хвилини читання
Метод, який покращує потенцію на рівні Віагри.

Результати наукового дослідження були опубліковані у журналі "The Journal of Sexual Medicine". Це метааналіз 11 попередніх досліджень, в яких взяли участь 1147 чоловіків. Роботу представила команда вчених з Медичного коледжу Бейлора.

Також варто звернути увагу на те, хто швидше засинає після сексу - чоловіки чи жінки.

Вчені виявили, що систематичні фізичні навантаження можуть допомогти боротися із еректильною дисфункцією так само ефективно, як прийом віагри.

Цікаво, що дослідження були випадковими і містили контрольні групи, що є золотим стандартом надійності. Отже, немає причин не довіряти цим результатам.

Які заняття мають найкращий вплив на потенцію?

Виявилося, що фізичні вправи, які включають аеробні навантаження, такі як ходіння або їзда на велосипеді, корисні для чоловіків з проблемами еректильної дисфункції. Проте, це дає результат лише у випадку постійного заняття – вправи повинні бути виконані протягом щонайменше півгодини тричі на тиждень.

Крім цього, вчені відзначили, що покращення ерекції відбувалося у учасників з різною масою тіла і не залежало від стану здоров'я або прийому ліків від різних недуг.

Одночасно найбільш помітна відмінність була у чоловіків із важкими формами порушень еректильної функції. Вони відзначали значне покращення.

Біг, ходьба та катання на велосипеді сприятимуть покращенню потенції / Зображення з Unsplash

Детальний огляд результатів дослідження.

За шкалою від 6 до 30 балів у чоловіків із важкою формою еректильної дисфункції, які займалися регулярними фізичними вправами, спостерігалося значне поліпшення у середньому на 5 балів. У той же час, у чоловіків з легкою або помірною формою еректильної дисфункції спостерігалося покращення на 2-3 бали, що також є важливим результатом.

Яким чином це відбувається?

Справа в тому, що фізичні вправи вже давно пов'язують з покращенням ерекційної функції, оскільки вони сприяють поліпшенню кровообігу в організмі.

Звісно, зайняття спортом сприяє боротьбі з ожирінням та зниженню артеріального тиску, що є факторами ризику розвитку еректильної дисфункції.

Ефект, схожий на віагру.

Однак найцікавіше, що виявили дослідники, полягає в тому, що аеробні вправи мають практично таку ж результативність щодо еректильної дисфункції, як віагра (силденафіл) і сіаліс (тадалафіл).

Отже, дослідники підкреслили, що їхні дані свідчать про те, що аеробні вправи можна використовувати як замість цих препаратів, так і разом з ними.