Лікар запліднив 22 пацієнтки своєю спермою під час лікування їх від безпліддя.

  • 22.02.2024 17:01
  • 3 хвилини читання
Лікар запліднив 22 пацієнтки своєю спермою під час лікування їх від безпліддя.

Лікаря привели до суду, де виявилася афера, яка тривала вже протягом багатьох років.

Жінка вигадала 17 вагітностей, щоб отримати гроші від держави: яка сума була їй виплачена

Як тільки стало відомо про шахрайства лікаря

Джанін Пірсон була єдиною дитиною в родині. Вона знала, що її батьки ходили до лікаря-репродуктолога, тому їй стало цікаво дізнатися більше про свого батька. У 2022 році вона вирішила здати тест ДНК.

"Я натиснула на вкладку "Родичі", і відразу з'явилося 19 зведених братів і сестер", - згадала Пірсон.

Спочатку вона не вірила своїм очам, але після перезавантаження системи вона побачила той самий результат: 19 зведених братів і сестер. До речі, зараз їх вже 22.

Джанін виявила, що її найстаршому братові є 50 років, а наймолодшому – 35.

Пізніше вона зв'язалася з однією зі своїх сестер. Під час розмови вони з'ясували, що їхні матері обидві обернулися до однієї клініки репродуктивної медицини в Нью-Гейвені і були пацієнтками одного лікаря-репродуктолога - доктора Бертона Колдвелла.

Лікар брехав про того, що він був донором сперми.

36-річна жінка та її мати подали позов до суду проти лікаря Колдвела, звинувачуючи його у брехні та недбалості. За їхніми словами, лікар стверджував, що донором сперми був студент-медик з Єльського університету, який, на її думку, мав обмежену кількість нащадків.

"Піти до свого лікаря і пройти таку вразливу, інтимну процедуру, не знаючи, що насправді відбувалося з її тілом. Моя мама ніколи не згодилася народити дитину від свого лікаря", - сказав Пірсон.

Жінка зауважила, що дана ситуація повністю змінила її життя і наслідки шахрайства пов'язані з народжуваністю виявилися травмуючими. Вона також поділилася, що двоє з її крокових братів і сестер випадково зустрілися у старшій школі і розвили інтимні стосунки, не знаючи про їхнє родичівство.

У кінці кінців, Пірсон розповіла, що крім подання позову, вона відвідувала вдома до лікаря Колдвелла, і він зізнався, що використовував своє сперма.

"Йому також цікаво було дізнатися, скільки у нього онуків, які оцінки у мене в школі та у якому коледжі я навчалася", - зазначила жінка.