Кому потрібно більше інтимності: жінкам чи чоловікам?

  • 02.04.2024 20:30
  • 4 хвилини читання
Кому потрібно більше інтимності: жінкам чи чоловікам?

Існують наукові дослідження, які підтверджують твердження про те, що чоловіки, завдяки високому рівню тестостерону, частіше думають про секс, активніше його шукають і швидше забудовуються.

Також уможливім тему про те, коли та з ким не можна займатися оральним сексом.

Чоловіча сексуальність часто порівнюється з вимикачем, тоді як жіноча сексуальність складається з складних взаємозв'язків реакцій. Однак у сучасному розумінні сексуальності це питання не є таким простим, оскільки сексуальний потяг не можна обмежити виключно термінами "чоловічий" та "жіночий".

Хто має більше бажання для інтимних стосунків.

Соціальні норми та виховання, яке ми отримуємо, впливають на наше сприйняття власної сексуальності. Це може призвести до того, що ми або приймаємо її, або приховуємо. Наприклад, чоловікам частіше дозволяється виявляти своє бажання до сексу відкрито, тоді як для жінок це може бути вважатися нечемним, – зауважила сексологиня Сара Хантер Мюррей.

Джастін Гарсіа, виконавчий директор Інституту Кінсі при Університеті Індіани, США, погоджується з цією думкою: "Наше сексуальне бажання залежить від багатьох факторів, включаючи не лише біологію, вік і вживання медикаментів, але також поточну ситуацію і життєві обставини - як для чоловіків, так і для жінок".

У дослідженні 2007 року науковці досліджували вплив соціальних норм на те, як чоловіки та жінки розповідають про свою сексуальну поведінку, включаючи мастурбацію, кількість сексуальних партнерів та перегляд порнографії. Студентам, які взяли участь у дослідженні, був заданий однаковий набір питань, але їх поділено на три групи.

  • Першу групу інформували про те, що їхні відповіді будуть переглянуті науковими співробітниками (їх ровесниками).
  • До другої групи приєднали детектор брехні та ввели в оману, стверджуючи, що фахівці точно виявлять, якщо вони брешуть.
  • Під час опитування третю групу не тестували на "детекторі брехні", і їх відповіді залишалися анонімними для студентів, що проводили дослідження.

Майже у всіх випадках чоловіки та жінки повідомляли про різний рівень сексуальної активності, коли вони вважали, що їхні відповіді побачать однолітки. Проте в групі, яку під'єднали до "детектора брехні", статеві відмінності були набагато менш помітними.

Стереотипи є недійсними.

Незважаючи на стереотипи, значна частина чоловіків - кожен шостий - постійно стикається з низьким рівнем сексуального потягу, який можна вважати проблемою. Перегляд досліджень показав, що від 14% до 19% чоловіків постійно повідомляють про проблематичний низький або знижений сексуальний потяг.

Тому рівні сексуального потягу у чоловіків і жінок подібні. Гендерні стереотипи про статевий потяг в багатьох випадках застарілі. Є чоловіки, які можуть мати від низького до повної відсутності інтересу до сексу, або ж дуже високий потяг, і те ж саме можна сказати і про жінок.