Коли і з ким не можна займатися оральним сексом.

  • 01.04.2024 20:45
  • 3 хвилини читання
Коли і з ким не можна займатися оральним сексом.

Існує декілька простих кроків, які можуть допомогти зменшити ризик зараження під час орального сексу. Як у будь-якій ситуації сексуального контакту, важливо використовувати засоби захисту, регулярно проходити медичні обстеження та враховувати симптоми.

Тривожить та впливає на сексуальну активність жінок стан та довжина їх волосся.

Як забезпечити безпеку орального сексу:

  1. Використовувати презервативи (зовнішні або внутрішні) – це важливо, але слід перевіряти термін їх придатності та використовувати мастила на водній основі, щоб уникнути розривів. Мастила на силіконовій основі можна використовувати разом з презервативами, але не рекомендується їх використання з секс-іграшками.
  2. Для запобігання статевим захворюванням та недородженим вагітностям, можна використовувати кофердам - це невеликий тонкий листок латексу, який створює бар'єр між ротом та піхвою чи анусом.
  3. Уникаючи потрапляння сперми або вагінальних виділень в очі.
  4. Здати іспит у ІПСШ.

При оральному сексі можуть передаватися оральні, респіраторні та генітальні інфекції від однієї ділянки тіла до іншої. Стан здоров'я порожнини рота має безпосередній вплив на цю передачу інфекцій.

Добре здоров'я ротової порожнини, відсутність кровоточивих ясен, виразок на губах, порізів, пошкодженої шкіри та епітелію порожнини рота значно знижують ймовірність передачі інфекції між партнерами. Обов'язковим пунктом для людей, які регулярно займаються оральним сексом, є періодична перевірка здоров'я ротової порожнини.

Коли краще уникаційно відмовлятися від орального сексу

Якщо один з партнерів має захворювання на шкіру чи статево переносимі інфекції, то краще утриматися від орального сексу.

  • Індивідуальний план суспільно-педагогічної служби.
  • пошкодження шкіри, рани, водянисті висипи, бородавки або висипи навколо статевих органів, анусу або рота;
  • неспоєний або запалений пірсинг у роті або на інтимних місцях;
  • горлові захворювання.

Особлива увага та обережність важлива при сексуальних контактах з новим партнером або в разі частої зміни статевих партнерів.

Якщо ви знаєте, що ваш партнер має проблеми з порожниною рота, обов'язково направте його до стоматолога для лікування каріозних зубів та вирішення питання запальних процесів. Навіть неприємний запах із рота повинен вас налякати.