Яким харчуванням можна зупинити розвиток діабету 2-го типу?

  • 13.03.2024 11:45
  • 2 хвилини читання
Яким харчуванням можна зупинити розвиток діабету 2-го типу?

Дослідження фахівців з Імперського коледжу Лондона, опубліковане в Національному інституті здоров'я та догляду за хворими, розкриває значення харчування в контролі гіперглікемії.

Перегляньте також п'ять продуктів, які допоможуть запобігти одному з найнебезпечніших видів раку.

У дослідженні взяли участь 148 осіб з підвищеним рівнем цукру в крові та високим ризиком розвитку цукрового діабету типу 2. Усім учасникам пропонували дотримуватись протягом 26 тижнів персоналізованого раціону, який був складений на основі їх генетичних характеристик.

Чому ці інформаційні дані мають значення.

Деякі люди мають генетичну схильність до хронічних захворювань, таких як ожиріння, гіпертонія, високий рівень холестерину в крові або діабет 2-го типу. Тому, правильно підлаштовуючи раціон з урахуванням кількості вуглеводів, жирів, білків та інших макроелементів, які вони споживають, можна зменшити ризики розвитку цих станів.

Науковці вважають, що необхідно провести більш об'ємні експерименти, щоб упевнитися, що новий підхід можна успішно використовувати на практиці.

Ці відомості мають велике значення в умовах зростання кількості людей із ожирінням у світі, а також проблеми надмірного споживання ультраобробленої їжі.