Які види спорту допомагають зробити статевий акт тривалішим.

  • 25.03.2024 21:30
  • 2 хвилини читання
Які види спорту допомагають зробити статевий акт тривалішим.

Рання еякуляція

У ході нового дослідження науковці вивчили чоловіків, які мають проблеми з передчасним сім'явипусканням. Цей симптом не вважається серйозним порушенням, і кожен третій чоловік заявляє, що хоча б раз стикалися з такою проблемою.

Сидіння за комп'ютером кожну додаткову годину підвищує ймовірність імпотенції: доки ми будемо сидіти?

Проте, згідно з клінікою Майо, якщо чоловік постійно або майже завжди відчуває еякуляцію протягом перших однієї-трьох хвилин після проникнення і не може контролювати сім'явипорскування, це може викликати тривогу і незадоволеність, що призводить до ухилення від інтимних відносин.

Ця проблема під впливом різних зовнішніх факторів, таких як психічна напруга, низький рівень самооцінки, тривожність, зниження лібідо та погані взаємовідносини.

Нове наукове дослідження стосовно здоров'я чоловіків.

Під час своєї нової дослідження науковці проаналізували 54 дослідження, в яких брали участь 3485 чоловіків у віці від 18 до 45 років. Виявлено, що середня тривалість статевого акту у цих чоловіків була меншою за три хвилини, а саме - 50 секунд.

В ході аналізу було виявлено, що чоловіки, які займалися бігом, збільшили тривалість свого статевого акту з 39 секунд до 30 хвилин (вони бігали по 30 хвилин протягом п'яти днів на тиждень).

Ці результати подібні до результатів дослідження 35 чоловік, які приймали дапоксетин – препарат, що застосовується для лікування передчасного виливання сім'ї у дорослих чоловіків.

Інші дослідження також вивчали йогу. Вони показали, що час, який чоловіки проводили під час статевого акту, збільшився більш ніж у три рази після того, як вони почали займатися йогою регулярно.