Яка користь від протеїнових батончиків?

  • 23.01.2024 07:46
  • 2 хвилини читання
Яка користь від протеїнових батончиків?

Харчові палички з протеїном - це закуски, які містять більше білка порівняно зі звичайними закусками. Вони можуть бути додатковим джерелом білка в раціоні та допомогти задовольнити голод між основними прийомами їжі.

Також щодо теми "Чорний, зелений, червоний – який чай найкорисніший?"

Яким має бути склад протеїнового батончика?

Калорійність. Оптимальною буде, якщо вона не перевищує 150-200 кілокалорій. Існують плитки, які можуть замінити собою повноцінний прийом їжі, але це може призвести до набору ваги через високу кількість калорій у раціоні на день. Заміщення повноцінного харчування снеками також підвищує ризик втрати важливих поживних речовин з цілих продуктів.

Цукор і замінники цукру. Краще, якщо їх кількість менше 5 грамів. Багато виробників здорових снеків використовують різні підсолоджувачі, такі як фініки, стевія, кукурудзяний сироп, мед, щоб підсилити смак. Важливо пам'ятати, що деякі з них є поживними. Це означає, що вони додають до загальної калорійності снеку, як і звичайний цукор.

Білок. У кожному батончику повинно бути приблизно 15-20 грамів білка.

Чи доцільно замінити шоколад на батончики з протеїном?

Однак, часто намагаються замінити улюблену, але "шкідливу" шоколадку протеїновими батончиками. Насправді, позбавлення себе їжі, яку ви любите, загрожує зривом і переїданням у майбутньому.

Натомість ви можете додавати до свого раціону невелику кількість шоколаду щодня, а білок отримувати з цілих продуктів, які включають незамінні амінокислоти, такі як м'ясо, морепродукти або бобові.

Нема потреби розподіляти їжу на "шкідливу" та "корисну". Краще їсти збалансовано і різноманітно, але не забувати про маленькі задоволення.