Як впливає споживання горіхів на ваш організм?

  • 29.01.2024 09:16
  • 2 хвилини читання
Як впливає споживання горіхів на ваш організм?

Щоб переконати вас тривкого, ми зібрали наукові дослідження, які розкривають переваги споживання горіхів і їх вплив на наш організм. Зокрема, вам напевно відомо, що горіхи містять корисні жири, але відповісти на питання, наскільки саме вони корисні для вас, може бути складно.

Також варто зазначити, що темний шоколад має здатність знижувати ризик розвитку найсмертельнішого захворювання.

П'ять переваг горіхів

  • Горіхи є джерелом корисних жирних кислот.

Дослідження доводять, що горіхи містять значну кількість мононенасичених та поліненасичених жирних кислот, які сприяють зниженню рівня холестерину у крові, зменшенню ризику серцево-судинних захворювань та покращенню здоров'я мозку.

  • Антиоксиданти мають велике значення.

Наукові дані свідчать про те, що горіхи, вміст яких багатий на антиоксиданти, можуть здатні захищати наші клітини від уражень вільними радикалами. Це у свою чергу може знизити ризик розвитку різних хвороб, зокрема раку і хвороб серця та судин, що є однією з найпоширеніших причин смерті у всьому світі.

  • Багаті на вітаміни та мінерали.

Горіхи також засобить багато вітамінів, які не надходять з інших джерел. Серед них можна виділити вітаміни групи В, вітамін Е, залізо, цинк, магній та інші необхідні мінерали. Вони сприяють підтримці здоров'я і імунної системи.

  • Перевіряють вагу

Незважаючи на високу калорійність, горіхи є чудовим варіантом перекусу, який допоможе вам задовольнити почуття голоду і контролювати апетит. Горіхи дають відчуття ситості на тривалий час, оскільки містять багато білків, жирів та волокон. Таким чином, споживання горіхів дозволяє знизити загальну кількість споживаних калорій і, як наслідок, підтримувати здорову вагу.

  • Збільшуються можливості для засвоєння їжі.

Оскільки горіхи містять волокна, які насичують організм, вони також сприяють поліпшенню травлення та зменшенню ризику запорів та інших проблем з ШКТ.