Як впливає перегляд порно на сексуальне життя жінок

  • 26.01.2024 20:30
  • 2 хвилини читання
Як впливає перегляд порно на сексуальне життя жінок

Нове дослідження порнографії розпочалося з метою вивчення даного явища більш детально.

У ході проведення нового дослідження прийняли участь 2433 жінки з Угорщини та Сполучених Штатів. Організатори опитали їх у рамках конфіденційного опитування, де їм було запропоновано оцінити різні аспекти своєї сексуальної активності.

Також щодо питання Секс під час вагітності: чи необхідно використовувати презерватив, коли це можливо, а коли краще з нього відмовитись.

Аналіз отриманих відповідей вказує на те, що перегляд порно під час мастурбації був поширеним серед жінок, які виявляли високий рівень стресу або депресії, мали декілька сексуальних партнерів, а також серед тих, хто наближався до періоду менопаузи.

Переваги від перегляду порноматеріалів

Проте виявилося, що регулярний перегляд порнографічного вмісту сприяє підвищенню сексуального задоволення під час мастурбації і відносин з партнером. Жінки відзначали, що під час мастурбації досягали оргазму швидше, відчували більше збудження й задоволення. Це також впливало на тривалість оргазму. У партнерських відносинах порно теж сприяло швидкому збудженню.

Проте дослідники не змогли підтвердити наявність взаємозв'язку між залученістю до порнографії і задоволенням від сексуального життя. Це свідчить про можливість негативного впливу хронічного споглядання порно на стосунки з постійним партнером.