Як відрізняється ставлення чоловіків та жінок до непланованого сексу

  • 22.01.2024 21:30
  • 2 хвилини читання
Як відрізняється ставлення чоловіків та жінок до непланованого сексу

Дослідженням були охоплені студенти віком від 18 до 30 років, яким було запропоновано заповнити анкети, що містять питання про їхні враження та поведінку після випадкових сексуальних зв'язків.

Також є тенденція до зниження активності в сексуальній сфері серед осіб: що може послужити таким становищем?

Жінки більш часто відчувають шкоду від непланового статевого акту.

Результати проведених досліджень виявили, що у жінок значно більше горе через випадкові статеві відносини ніж у чоловіків. З іншого боку, чоловіки відчували свою втрату можливостей для випадкового сексу більше ніж жінки. Проте, науковці поінформували, що незважаючи на жаль, викликане вже старим випадковим сексом, це не вплинуло на їхні подальші рішення та дії щодо одностатевих зв'язків.

У першому дослідженні взяли участь 399 осіб, після 5 місяців їх знову запросили заповнити анкету. Учасники, які виразили жаль щодо випадкових сексуальних зв'язків під час першого дослідження, не відмітили зменшення кількості сексуальних партнерів у другому дослідженні. Більш того, їхнє пошкоджене самовідчуття через пропущені можливості в першому дослідженні не було пов'язано зі збільшенням кількості сексуальних зв'язків, зазначених у другому дослідженні.

Співчувають, але не змінюють свою поведінку.

Ті респонденти, які оцінили свого останнього випадкового сексуального партнера вище за його привабливість, а також ті, які планували займатися сексом на одну ніч, виявили менше жалкування під час першого опитування.

За даними вчених, одним із важливих аспектів негативної емоційної реакції є її здатність породжувати зміни в поведінці людини, а це, в свою чергу, допомагає зменшити потребу повторно відчувати ту саму емоцію. Тому було дивно, що, незважаючи на те, що учасники виразили сум через випадкові сексуальні стосунки, вони не змінили своєї поведінки.