Як належно займатися анальним спілкуванням.

  • 14.03.2024 21:15
  • 2 хвилини читання
Як належно займатися анальним спілкуванням.

Спершу необхідно поспілкуватися з партнером або партнеркою та отримати їх згоду, це стосується не лише анального сексу, але й будь-якої близькості. Проте, під час такого виду проникнення це особливо важливо, оскільки мають прагнути до цього всі учасники. Це допоможе зменшити ризики появи тріщин, розривів та інших травм.

Чи можуть вагітні жінки займатися самоудовлетворенням?

Як правильно займатися анальним сексом

Підготуйте кишківник заздалегідь. Хоча не обов'язково робити клізму, але якщо хочете психологічний спокій, використовуйте 300 мілілітрів води на 10-15 секунд перед виходом чистої води.

Необхідно мати при собі засіб для змащення. У прямому кишечнику немає власної мастила, і без нього ризик отримати анальні тріщини значно збільшується.

Готуйтеся до введення. Провокуйте партнера й плавно розширюйте анус, поступово використовуючи пальці. Введіть їх і виймайте, доки м'язовий спазм не зникне, але будьте обережні з нігтями. Також можна скористатися секс-іграшками для цієї процедури.

Одягніть презерватив. Якщо ви не хочете заразитися інфекцією, яка передається статевим шляхом, наприклад, гонореєю, сифілісом, або навіть ВІЛом, або лікувати запалення уретри в результаті контакту з вмістом кишківника.

Якщо ви хочете перейти до іншого виду сексу, змініть презерватив або промийте іграшку. Не допустіть потрапляння нічого з області піхви на член чи іграшку, щоб уникнути можливого зараження кишковою паличкою.

Не забувайте, що біль є неприродним явищем і свідчить про те, що щось пішло не так. Негайно зупиніться і зверніться до лікаря, якщо виникли кров'яні виділення.