Дослідники визначили, які фаллоімітатори найбільш співпадають з уподобаннями жінок.

  • 22.02.2024 21:01
  • 4 хвилини читання
Дослідники визначили, які фаллоімітатори найбільш співпадають з уподобаннями жінок.

Незважаючи на зростання світових продажів інтимних аксесуарів, дослідження в даній галузі є недостатнім через соціальні стереотипи та табуювання теми. Щоб виправити цю ситуацію, британські антропологи прийняли рішення провести дослідження.

Також є гаряча підбірка поз для сексу: найкращі варіанти до Дня закоханих.

Нове дослідження секс-іграшок показало, що більшість людей готові використовувати їх у інтимних відносинах. Учасники дослідження зазначили, що використання секс-іграшок допомагає збільшити задоволення від сексу та покращити якість інтимного життя. Деякі жінки також відзначили, що використання секс-іграшок допомагає їм досягти оргазму швидше та легше.

Дослідники докладно вивчили характеристики інтимних аксесуарів, оцінили їх зовнішній вигляд на фотографіях і проаналізували відгуки клієнтів, щоб визначити, які властивості роблять ці продукти популярнішими та привабливішими для покупців.

Аналіз показав, що з 265 предметів, які імітують чоловічий статевий орган, приблизно чверть мали вібраційну функцію, або близько 87%, тобто близько 230, були зроблені з матеріалу, що імітує людську шкіру. Приблизно 44% фалоімітаторів були натурального тілесного кольору.

Більшість з них було деталізовано для більш реалістичного вигляду, з включенням таких анатомічних деталей, як вени та чітко окреслена головка. Ціни на інтимні аксесуари коливалися від 8,99 до 449,99 британських фунтів (у середньому 44,61 фунта або близько 2200 гривень).

Ділянки, які вивчали дослідники, мають довжину та окружність, що в середньому складають близько 18 та 14 сантиметрів відповідно. Ці параметри значно вищі, ніж середні характеристи справжнього члена, які описані у літературі.

Які фаллоподібні імітатори найбільше люблять жінки?

Проте використання регресійних моделей довело, що незважаючи на поширені уявлення про жіночі переваги, довжина і реалістичність інтимних аксесуарів не впливає на їх популярність. З іншого боку, попит на фалоімітатори залежав від ціни та товщини виробів.

Коло п'яти найпопулярніших моделей має діаметр 12,3 сантиметра. Із іншого дослідження, у якому брали участь понад 15 тисяч чоловіків, відомо, що середня довжина і обхват пеніса в стані ерекції складають відповідно 11,66 і 13,12 сантиметра.

Під час вибору інтимних аксесуарів покупцям важливіше враховувати їхню функціональність та зручність використання, а не лише можливість отримати нові відчуття від великих розмірів.

Оскільки реалізм не впливав на популярність фаллоімітаторів, вчені прийшли до висновку, що покупці не шукають точну копію чоловічого члена і, отже, не прагнуть замінити реального партнера за допомогою цих виробів. Неочікуваним відкриттям для дослідників став великий попит на моделі без функції вібрації.