Дівчина відмовилася від цукру протягом 6 тижнів: як змінилося її тіло

  • 25.02.2024 20:00
  • 2 хвилини читання
Дівчина відмовилася від цукру протягом 6 тижнів: як змінилося її тіло

34-річна інфлюенсерка активно веде свій блог в Instagram. Нещодавно вона опублікувала дві свої фотографії: одна була зроблена до початку її експерименту "без цукру", а інша – через декілька тижнів.

За словами Каріни, вона відчуває себе зараз "набагато менш роздутою" і її "органи подякували їй".

"На половині шляху до відмови від цукру мій живіт відчуває себе краще! Це вже мій третій спроба відмовитися від всіх рафінованих цукрів, і результат ясний. По-перше, мій здуття живота нарешті спокійно спав. Мені стало відчутно легше, і мої органи мені вдячні", – поділилася дівчина.

У той же час вона розповіла, що має ще одну проблему, яка дійсно зводить її з розуму - це екзема. І, зрозуміло, дівчина сподівається побачити покращення стану шкіри у майбутньому, коли вона буде триматися подалі від цукру на довше. Вона обіцяла поділитись результатами пізніше.

У коментарях люди також почали ділитись своїм досвідом відмови від цукру. І насправді кожен відзначав легкість і покращення самопочуття.

"Фантастично! Вже 8 років я дотримуюсь дієти без цукру та глютену... Це найкраще, що я коли-небудь робила для себе".

"Відсутність болю в суглобах, м'язах, запалення... Якби я знав про це раніше".

Ой, це просто чудово! Я почала на півтора тижня пізніше, ніж ти, але ти мене надихнула на це! І я почуваюся дивовижно! Уже кілька тижнів я не хочу ні цукру, ні морозива, ні шоколаду. Дякую за натхнення!

"Ух ти, я б хотіла спробувати! Власне кажучи, це звучить досить важко".