Чому жінки надсилають голі фотографії чоловікам?

  • 11.02.2024 21:45
  • 2 хвилини читання
Чому жінки надсилають голі фотографії чоловікам?

Дослідники із Університету Небраски-Лінкольн зацікавилися тим, чому жінки надсилають своїм партнерам оголені фото. Для розуміння даної теми було проведено опитування серед понад 200 жінок у віці від 19 до 27 років.

Придивіться також Як оральний секс може спричинити рак і як забезпечити власний захист.

Виявилося, що понад третина учасниць вважають необхідним надсилати нюди своїм партнерам, як "обов'язкову складову відносин". Водночас серед опитаних також були ті, хто згадував про тиск з боку партнера: або їх змушували робити це регулярно, або психологічно намагалися вплинути на них, аж поки вони, незважаючи на дискомфорт, не змогли прийняти рішення це зробити.

Чому жінки надсилають своїм партнерам нюдси?

  • дівчата вважають, що це є нормою у відносинах і так повинно бути;
  • внаслідок впливу партнера;
  • через спілкування на віддалі;
  • щоб почувати контроль над чоловіком;
  • для задоволення своїх сексуальних потреб.

Українською мовою важливо пам'ятати деякі речі.

На самом деле, в этом контексте важно понимать, что в паре прежде всего важны понимание и комфорт обоих партнеров. Если по тем или иным причинам вы не хотите отправлять обнаженные фотографии партнеру - не делайте этого. По крайней мере сейчас, пока не найдете для себя другие аргументы. Возможно, у вас на это есть вполне обоснованные причины - откровенно обсудите их с партнером и, лучше всего, с психологом или сексологом, если есть такая возможность.

На приклад, якщо ви хвилюєтесь щодо питань безпеки, обговоріть це з вашим партнером і визначте найбезпечніший варіант для вас. Якщо це питання має психологічний характер, наприклад, ви не сприймаєте своє тіло або вважаєте, що нюдси є неприйнятним і "брудним", спробуйте знайти причину своїх блоків і спробуйте працювати над ними.

Остаточно, бажати надсилати виключно відверті зображення своєму партнеру - це нормально, а не мати такого бажання теж.