Чи правда, що від пива швидше з'являється живіт?

  • 25.02.2024 12:30
  • 3 хвилини читання
Чи правда, що від пива швидше з'являється живіт?

Чому виникає пивний живіт? Пивний живіт з'являється в результаті надмірного вживання алкоголю, особливо пива. Це може бути наслідком великої кількості пустих калорій, які містяться в алкогольних напоях. Крім того, споживання алкоголю може призвести до збільшення вмісту жиру в організмі, зокрема у ділянці живота. Тому, щоб уникнути пивного живота, важливо обмежувати споживання алкоголю і вести здоровий спосіб життя.

Вага залежить від трьох основних факторів: кількості калорій, які споживаєте на день, кількості калорій, які ви спалюєте, та вашого віку. Якщо ви споживаєте більше калорій, ніж спалюєте, це призведе до надмірних жирових відкладень.

Також на тему "Як розпізнати ожиріння"

Пиво, так само як і будь-який інший алкогольний напій, може сприяти збільшенню об'єму талії, наприклад, якщо його вживати з висококалорійною або жирною їжею, такою як піца або грінки. Вживання алкоголю може уповільнити процес спалювання жиру в організмі, оскільки печінка спочатку обробляє алкоголь перед тим, як переходити до розщеплення жиру.

Крім цього, вік може впливати на накопичення жиру на животі. З роками людина втрачає м'язову тканину, особливо якщо вона не займається спортом. Втрата м'язової маси, у свою чергу, зменшує швидкість спалювання калорій, що ускладнює підтримання здорової ваги.

За рекомендаціями щодо харчування, чоловікам у віці 50 років слід споживати на 200 калорій менше на день, ніж у віці 30 років. Спадковість також може збільшувати ризик ожиріння. Однак баланс між кількістю споживаних калорій та активністю впливає на вагу незалежно від віку та генетики.

Чому шкідливий черевик

Для чоловіків об'єм талії понад 102 см вказує на нездорову накопичення жиру та збільшує ризики проблем зі здоров'ям. Проблема полягає в тому, що жир на животі не обмежується лише підшкірним, але також включає вісцеральний жир, який розташовується глибоко всередині живота та оточує внутрішні органи.

Незалежно від загальної ваги, велика кількість жиру на животі збільшує ризик серцево-судинних захворювань, підвищеного артеріального тиску, інсулінорезистентності, зниження чутливості інсулінозалежних клітин до дії інсуліну, цукрового діабету другого типу, раку товстої кишки, апное уві сні, передчасної смерті з будь-якої причини.