Чи можуть розминки для щелепи зробити обличчя привабливішим?

  • 01.02.2024 14:45
  • 3 хвилини читання
Чи можуть розминки для щелепи зробити обличчя привабливішим?

Поки жінки проводять експерименти з фейс-фітнесом, Гуаша або відвідують фахівців для обличчя масажу, чоловіки по всьому світу змагаються за звання найвиразнішого овалу обличчя та найпривабливіших щок.

Також розглянемо п'ять найпоширеніших міфів про подагру, в які вірять більшість людей, які страждають від даного захворювання.

Еспандер для тренування щелепи стверджує про себе, як про неінвазивний спосіб підняття обличчя. Цей пристрій призначений для видалення другого підборіддя, зміцнення м'язів обличчя, формування привабливих контурів підборіддя та щок.

Еспандер - це предмет, що має форму гумової кульки із силіконовими ділянками, які можуть змінювати свою форму, що відповідає зубам власника. Щоб тренувати його, необхідно кусати або гризти з опором верхніми і нижніми передніми зубами протягом 20-30 хвилин щоденно.

Наскільки ефективний єкспандер для щелепи?

Дослідження пристрою довело, що він справді збільшує максимальну силу та витривалість щелепи, але після зупинки тренувань результат швидко зникає. Використання такого тренування може виявитися корисним для людей, які потерпіли від захворювань щелепи і бажають зменшити біль.

Але думка виробників, що такий еспандер забезпечує необхідне навантаження на щелепу, яке сучасна людина не отримує, вважається необґрунтованою. Щелепа та м'язи обличчя здорової людини отримують достатньо тренування під час жування, розмов або виразності міміки.

Пристрій, ймовірно, має небагато інших користей, які можна обмежити до зміцнення щелепи. Жувальні м'язи самі по собі не мають здатності омолоджувати або змінювати овал обличчя, тому їх тренування ніяк не впливає на зовнішній вигляд людини. Крім того, використання подібного еспандера не допоможе позбавитися другого підборіддя, оскільки воно не змінює нічого в жировому шарі обличчя.

Ризики використання експандера для щелепи

Додаткові інтенсивні тренування м'язів щелепи можуть викликати певні небезпеки:

  • пошкодження скронево-нижньощелепного суглобу;
  • переливаючийся; роздертий; напружений; ревматизм; руйнаційний; різкий
  • основні болі;
  • проблеми з зубами та прикусом.

Якщо ви вважаєте, що мʼязи щелепи є надто слабкими, буде краще звернутися до лікаря для консультації.