Чи можна відчути оргазм без стимуляції?

  • 11.03.2024 21:15
  • 3 хвилини читання
Чи можна відчути оргазм без стимуляції?

Досягти оргазму можна за допомогою стимуляції чутливих зон, таких як клітор, вагіна, пеніс або анус. Слід пам'ятати, що методи досягнення оргазму можуть відрізнятися, проте сам оргазм є універсальним.

Також важливо обговорити, чи може часте мастурбування завдати шкоди нашому здоров'ю.

Наглий оргазм

Цікавим явищем є спонтанний оргазм, який виникає без прямої сенсорної стимуляції. Такий оргазм може настати несподівано.

Наука ще не повністю вивчила процеси, які викликають спонтанний оргазм, і залишається невідомо, як часто вони відбуваються.

Різні ситуації можуть призвести до спонтанного оргазму.

  • Під час сновидінь може відбутися полюція, яка може статися як у чоловіків, так і у жінок, необов'язково мати еротичний характер. У чоловіків це буде еякуляція, а у жінок виділення вагінального мастила.
  • Під час мрій про романтичні або сексуальні ситуації.
  • Під час фізичних вправ дослідження показують, що жінки можуть відчувати спонтанний оргазм, займаючись спортом, таким як вправи на прес, силові тренування чи йога. Взуття, що торкається клітора, може призвести до оргазму під час катання на велосипеді чи альпінізму.
  • Під час пологів. Дослідження вказують, що близько 0,3% випадків вагінальних пологів жінка може відчути оргазм, який може допомогти знизити біль.
  • У ситуації великого напруження, наприклад, під час складання екзамену.

, це може бути наслідком серйозних проблем зі здоров'ям. Важливо обговорити це з лікарем і пройти необхідне обстеження.

Неочікуваний оргазм іноді пов'язаний з сексуальним розладом, що відомий як постійний розлад генітального збудження (ПРГЗ). Він полягає в неконтрольованому генітальному збудженні без сексуальної стимуляції. Як у жінок, так і у чоловіків може спостерігатися приплив крові до статевих органів, пульсація, тиск або поколювання та інші симптоми.

Оскільки ПРГЗ почали вивчати лише з 2001 року і воно не включене до Міжнародної класифікації хвороб, інформації про методи лікування немає багато. Лікування може включати в себе психотерапію, фізіотерапію та лікарські препарати.

Ідея вчитися відчувати оргазм за допомогою сили думки звучить цікаво. Проте, ймовірно, це не вдасться, оскільки невідомо, чому іноді відбувається оргазм без будь-якої стимуляції. Більш того, люди, які досвідчують спонтанний оргазм, зазвичай розповідають, що він наступив у неочікуваний момент і викликав незручні відчуття.