Чи може шкодити часте самогубство?

  • 08.03.2024 21:15
  • 4 хвилини читання
Чи може шкодити часте самогубство?

Дослідники обстежували цю проблему і не виявили підтверджень, що часта мастурбація пов'язана з еректильною дисфункцією. Крім того, мастурбація не призводить до сліпоти або волосся на долонях - це лише міфи.

Також на тему, які позиції у сексі найкращі для людей з зайвою вагою

Самоудовлетворення впливає на сексуальну активність.

Але мастурбація може впливати на сексуальну активність, якщо самозадоволення відбувається перед сексуальним контактом. Після еякуляції настає період відновлення, відомий як рефрактерний період. Під час цього часу людина не може досягти збудження - спроба вступити в сексуальні стосунки може призвести до слабкої ерекції або її відсутності.

Період рефракції є властивим кожній людині, але його тривалість індивідуальна і залежить від віку, статі та стану здоров'я. У молодих чоловіків він може тривати лише кілька хвилин або годин, в той час як у старших чоловіків може досягати навіть доби. У жінок також існує рефрактерний період, після одного чи декількох оргазмів вони відчувають втому і не бажають продовжувати сексуальний акт.

Таким чином, якщо людина займається самоудовлетворенням перед побаченням, а потім не виникає ерекції, це вважається нормою.

Самоудовлетворення впливає на почуття під час статевих стосунків.

Мастурбація - це природний процес, який допомагає знімати стрес, розслабляє та покращує сон. Дослідження показують, що в США цим займаються 70% чоловіків і 50% жінок.

Навіть більше, якщо виникають проблеми з ерекцією внаслідок стресу, тривоги та інших факторів, мастурбація може бути корисною: людина почуватиметься більш розслабленою та впевненою, що, в свою чергу, позитивно вплине на її сексуальні відносини.

Проте іноді мастурбація може негативно вплинути на ерекцію, проте це переважно психологічний, а не фізіологічний вплив. Є випадки, коли люди звикають досягати оргазму певним способом, а з партнером це не завжди працює.

Докторка медичних наук та керівниця центру сексуальної медицини Сьюзен Келлог-Спадт стверджує, що як чоловіки, так і жінки можуть привикнути до певних способів стимуляції, таких як дотики руки чи вібратора, що може ускладнити досягнення оргазму від партнера під час сексу через відмінність відчуттів.

Існують невеликі дослідження, які встановлюють зв'язок між переглядом порно, яке часто відбувається під час мастурбації, та зниженням лібідо та еректильною дисфункцією. Дослідження показують, що порно може формувати певні очікування від сексу: у людей, які регулярно споживають порно, змінюються уявлення про статевий акт, що може впливати на якість сексу.

Порнографія дійсно може створювати нереалістичні уявлення про статевий акт, наприклад, що партнери завжди мають досягати оргазму одночасно.

Також вплив порно може спричинити синдром тривожного очікування сексуальної невдачі: люди можуть страшитися, що вони не зможуть задовольнити свого партнера, порівнюючи себе з акторами на екрані. Унаслідок цього у чоловіків може виникнути проблема з ерекцією, а в жінок - з досягнення оргазму. Ці психологічні проблеми можуть бути вирішені за допомогою сексолога або психолога, але мастурбація в цьому випадку не допоможе.