Чи має розмір статевого члена та вагіни вплив на якість статевих відносин?

  • 19.01.2024 08:20
  • 8 хвилин читання
Чи має розмір статевого члена та вагіни вплив на якість статевих відносин?

Про проблему вагінальної сухості: причини виникнення і способи її подолання.

Наприклад, вуха відрізняються за формою, кольором і розміром. Однак це не означає, що яке-небудь одягнення може бути занадто великим або занадто маленьким для конкретної людини. І якщо це так було б, то штани продавалися б за розмірами, а не за стандартними номерами.

А дослідження, в якому взяли участь 657 жінок, показали, що не існує поняття "нормальна вагіна", стандартних розмірів і форм, до яких потрібно прагнути. Тому набагато важливіше здоров'я статевих органів, ніж їх зовнішній вигляд.

Але для багатьох це твердження не є достатнім. І щоб розвіяти застарілі упередження, ми поділимося кількома фактами та порадами, які справді мають сенс.

Причина 1. Вагіна адаптується до розміру пеніса

Вагіна складається з гнучкої тканини, яка підтримується горизонтальними м'язами тазового дна. Ця тканина може розтягуватися і повертатися до свого звичайного розміру. М'язи тазового дна звиваються та розслаблюються залежно від ступеня збудження жінки. Тобто, якщо під час статевого акту жінка відчуває, що піхва занадто вузька, це свідчить про те, що вона недостатньо збуджена, щоб м'язи тазового дна розслабилися.

Завдяки гнучкості вагіни, вона адаптується до розміру пеніса. Наприклад, якщо жінка займається сексом з чоловіком, у якого великий фалос, і вона знаходиться у стані збудження, м'язи вагіни розслабляються, утворюється вагінальна змащувальна рідина, що означає, що проникнення не викликає болю або дискомфорту. Однак іноді природного зволоження може бути недостатньо, і у такому випадку отримати задоволення від сексу буде дуже складно. Щоб уникнути цього, можна скористатися лубрикантом.

Часом потрібно трохи часу для того, щоб жіноча піхва змогла пристосуватися до розміру партнера, але в будь-якому випадку після акту вона повертається до свого звичного стану. Це означає, що якщо в подальшому жінка матиме партнера з меншим розміром члена, нічого поганого не станеться. Піхва знову розтягнеться до потрібного розміру з новим партнером.

Один із фактів полягає в тому, що розмір члена не має впливу на якість сексу.

Розмір, довжина і ширина члена не мають значення для сексуального задоволення жінок. Інакше кажучи, партнерка може насолоджуватися сексом і досягати оргазму, незалежно від розміру пеніса у чоловіка. Такий висновок зробили сексологи Вільям Мастерс та Вірджинія Джонсон більше 60 років тому.

Одночасно розмір пеніса може відігравати роль у формуванні самооцінки. Наприклад, якщо чоловік хвилюється, що не зможе задовольнити свою партнерку, він може втратити ерекцію. Така ситуація називається синдромом тривожного очікування сексуальної невдачі і може бути подолана шляхом співпраці з психологом або сексологом.

Але якщо немає можливості провести тривалу терапію, можна спробувати різноманітні пози, які збільшать задоволення.

  • Ніжки на плечах. Це змодифікована версія пози місіонерського положення. Саме з цієї позиції починається весь процес. Але, коли чоловік проникає всередину, жінка повинна перемістити ніжки на плечі свого партнера. Цей новий кут призведе до значно більш глибоких відчуттів. Але, експериментуючи, важливо користуватися змащувачем.
  • Навколішки. Ця позиція, яку використовують багато пар, полягає в тому, що жінка стоїть в колінно-ліктьовій позі, а чоловік займає верхню позицію. Щоб збалансувати себе, він тримається за талію або плечі своєї партнерки. Стан партнерки, яка затисла стегна, робить проникнення ще більш відчутним. Тому це відмінний спосіб підвищити чутливість.
  • На стільці. Найкраще відтворити позу на стільці з високою спинкою. Чоловік має сісти, слабко розставивши ноги, а жінка - "осідлати" партнера.

Ось кілька пропозицій, які можуть прискорити настання вищопунктуованої події. Та навіть якщо жодна з цих ідей не підходить, варто відшукати свій власний оптимальний варіант, особливо в довгі зимові ночі.

Факт 3. Кожна особа є унікальною.

Середня довжина вагіни становить приблизно 8 сантиметрів, а середній розмір ерегованого пенісу становить від 12 до 15 сантиметрів. Одна жінка з піхвою довжиною 9 сантиметрів може насолоджуватися сексом з чоловіком, у якого пеніс має довжину 11 сантиметрів, тоді як інша жінка з такими ж параметрами може не відчувати задоволення. Все це індивідуально і, швидше за все, не залежить від розміру пенісу, оскільки хороший секс - це рідкісно про розмір, а про почуття, емоції й особисті вподобання.

Якщо жінка вірить в астрологію та вважає, що відносини зі Тельцями не принесуть їй щастя, то справа полягає не в тому, яким знаком зодіаку є цей чоловік, а в тому, як сама жінка ставиться до цього. Те ж саме стосується і розміру члена. Якщо жінка має впевненість, що вона може задовольнитись лише членом, який перевищує 18 сантиметрів, то це виключно її власне уявлення.

Але найчастіше нереалістичні стандарти стають причиною хвилювання для багатьох чоловіків - 45% опитаних відчувають незадоволення розміром свого пеніса і хотіли б, щоб він був більшим. Однак, насправді 95% з них потрапляють у середній розмірний діапазон. Забавно, що лише 15% жінок відчувають незадоволення розміром пеніса свого партнера.

Зазначається, що існують дуже маленькі пеніси, які називають мікропенісами, але це вкрай рідкісне явище: лише 0,6% чоловіків по всьому світі. Зазвичай мікропеніс виявляється ще в дитинстві. Більшість таких проблем можна виправити за допомогою гормонального лікування.

Отже, величезні вагіни та маленькі пеніси - це уявлення, що збуджують погані жарти та створюють комплекси, але насправді це не перешкода для задоволеного сексу. Ці стереотипи часто виникають через перегляд порно та неправильне сприйняття розміру пеніса як показника фізичної та сексуальної сили чоловіка. Тому не піддавайтеся упередженості стосовно зовнішності та тіла інших людей, особливо коли розмір не має значення.