Блефаропластика – що це за операція та кому вона потрібна

  • 06.11.2023 16:20
  • 3 хвилини читання
Блефаропластика – що це за операція та кому вона потрібна

Блефаропластика – це хірургічна операція з пластичного хірургії, яка виконується з метою виправлення проблем, пов'язаних зі старінням шкіри навколо очей. Ця операція дозволяє покращити зовнішній вигляд обличчя, зняти вікові зміни і надати людині молодішого вигляду.

Головною причиною, зазвичай, є поступове втратують тонусу і глянцевість шкіри навколо очей. З передачами часу, шкіра щільна втомлюються, стає більш гнучкою і починає збирати в мішках або зморшок. Це може призвести до формування "мішків" під очима, зморшки поза ними, а також вільне вислідків, що видається так, ніби людина постійно стомлена або озлоблена.

Зазвичай, українці вибирають блефаропластику, якщо вони мають наступні проблеми:

1. Слабкість шкірки під очима – це може проявлятися у формі кармашків або сумків.

2. Растянутість шкіри на верхньому повіці – це може призвести до постійного присутності зморшок або навіть до відчуття підвислого повіку.

3. Перенавантаження – це може виникнути внаслідок недостатнього сну, великої кількості роботи перед комп'ютером або Лунарного роздратування, що потребує виправлення.

4. Вікові зміни – з віком шкіра теряет щільність, активність шкірних елементів поступово зменшуется, а зморшки і будуть з'являтися і ставати глибшими.

Операція блефаропластики виконується під загальним або місцевим наркозом, залежно від комплексності операції. Хірург звичайно робить невеликі розрізи в області повік, після чого видаляє надлишкову шкіру і жирову тканину. Після операції пацієнту рекомендують дотримуватися певних правил догляду за обличчям, а також уникати важких фізичних навантажень та сонячних променів.

 

Завдяки блефаропластиці людина виглядає молодше і свіжіше. Зникнення зморшок і мішків під очима робить обличчя більш відпочитим і набагато менш змореним. Крім того, зовнішній вигляд шкіри навколо очей багато говорить про загальний стан організму, тому ця операція може позитивно позначитися на самопочутті людини та підвищити її самооцінку.

Важливо пам'ятати, що блефаропластика - це серйозна операція і її слід віддаляти виключно на основі консультації з досвідченим хірургом-пластичним хірургом. Тільки професіональний фахівець зможе визначити необхідність і придатність до цієї процедури. Будьте уважні до свого здоров'я та зовнішнього вигляду, і пам'ятайте, що позитивні результати блефаропластики вимагають дбайливого дотримання всіх рекомендацій лікаря після операції.