Без використання медикаментів: відкрили простий метод подолання симптомів менопаузи.

  • 26.01.2024 18:16
  • 3 хвилини читання
Без використання медикаментів: відкрили простий метод подолання симптомів менопаузи.

Під час менопаузи, яка є фазою, коли репродуктивна функція у жінок закінчується, зазнається значних змін у організмі. Велика кількість осіб стикається з неприємними симптомами, пов'язаними з гормональними змінами, такими як спалахи жару, нічне потовиділення, зміни настрою і подразливість.

Також щодо проблеми вагінальної сухості: що викликає її появу та як можна з ним боротися.

Нове вивчення замріяння моржів

Нова праця базується на дослідженні, яке провели експерти Університетського коледжу Лондона у співпраці з іншими британськими вишами. Для реалізації цього проекту було задіяно 1114 жінок, які були відібрані шляхом розміщення оголошень у спеціальних групах соціальних мереж, які об'єднують шанувальників плавання у холодній воді. Всі учасниці підтвердили свою готовність брати участь у цьому виді активності, включаючи зимовий період.

Більшість учасниць (приблизно 70%) мали вік від 45 до 59 років, що відповідає тим рокам, коли зазвичай настає пременопауза і менопауза. Жінки заповнили спеціальну анкету, яка містила 42 питання про соціально-демографічні дані, стан здоров'я, фізичну активність, досвід плавання в холодній воді, а також симптоми, пов'язані з менструацією та/або менопаузою.

Моржування сприяє полегшенню перебігу менопаузи.

Аналіз показав, що більшість учасниць опитування (785 осіб) відчували симптоми менопаузи. Майже половина з них (46,9%) зазначила, що плавання у холодній воді суттєво зменшує їх тривогу. Більше того, багато учасниць (35%) зазначили, що "моржування" допомагає їм контролювати емоційну нестабільність, а також подолати депресію (31%) та гарячі приливи (30%). Понад 60% учасниць заявили, що спеціально плавають у холодній воді з метою зняття симптомів клімаксу.

Але вчені також попереджають, що "мереження" має великі ризики. Плавання в холодній воді може спричинити крижаний шок, призвести до аритмії, переохолодження і навіть утоплення. Крім того, якість води у відкритих водоймах може бути низькою, з ризиком контакту зі стічними водами, що може призвести до гастроентериту та інших інфекцій.